Реєстрація
Вхід

Реєстрація

Будь ласка, заповніть наступні поля.

Поля, відмічені зірочкою, є обов'язковими для заповнення.ВхідЗвіти роботи

Cайту "Криворізької федерації шашок" виповнився рік!

Минув рік з дня появлення на інтернет-просторі офіційного інформаційного ресурсу федерації шашок Кривого Рогу.

На сайті оперативно оновлюється інформація про майбутні змсагання та зіграні турніри, а також висвітлюється інформація про інші аспекти шашкового життя міста.

Двічі на рік оновлюються рейтинги з руських та стокліткових шашок.

Також,регулярно додаються нові фотографії з міських,а також обласних та всеукраїнських змагань,в яких беруть участь Криворізькі шашкісти.

Робота зі ЗМІ

Робота із засобами масової інформації є невід’ємною частиної популяризації шашкового(та й не тільки шашкового) спорту.

Приємно зауважити, що за останній час значно була розширена співпраця нашої громадської організації з журналістами. Так, телеканал "Рудана" показав цікавий репортаж про турнір серед шкільних команд під назвою "Чудо-шашки". А в таких газетах як "Червоний Гірник" та "Домашняя газета", були надруковані статті про чемпіонат міста з шашок-64 серед чоловіків та жінок.

Підсумки року 2014-го

2014-й рік видався непростим для Криворізької шашкової спільноти. На початку року почергово пішли з життя Володимир Толкачов і Борис Несмєлов. Перший тривалий час очолював міську федерацію. До початку серйозних проблем із здоров'ям працював дитячим тренером у ДЮСШ №9. Другий, проводив змагання у СК Молодість.

Але не зважаючи на складнощі, в цьому році було немало позитивних моментів. Вперше, після двохрічної перерви, Кривий Ріг виставив свою команду на обласні змагання серед команд шкіл, "Чудо-шашки". 15-го червня на звітно-виборчій конференції, було обрано нового голову і оновлену президію федерації. А незабаром організація була офіціально зареєстрована в органах юстиції. Наші ряди поповнились новими шашистами.

В 2014 році в Кривому Розі було проведено шість змагань. П'ять офіційних (з них одне обласного рівня) і одне на суспільних засадах.