Поля, відмічені зірочкою, є обов'язковими для заповнення.

Вхід

Кубок федерації з шашок-64

02.04.2023 79

28 січня 2023 року в нашому місті, вперше в такому форматі за всю історію проведення шашкових змагань, відбувся турнір з шашок-64 під назвою "Кубок федерації". Сам турнір пройшов в два етапи: перший етап , класичні шашки-64 у 7 турів швейцарки. В другий етап, вийшли спортсмени, котрі посіли перші чотири місця в першому етапі, та боролися на виліт з таким регламентом: мікроматчі в літаючи шашки, з контролем 3+2. За результатами основного турніру до фінальної пульки вийшли: Патлань Олег, Щербець Сергій, Гричаний Андрій та Мазниця Віктор. Півфінальні зустрічі закінчилися таким чином: Патлань - Мазниця 1:1, 2:0. Щербець - Гричаний 0:2. В фіналі Олег зумів переграти Андрія Гричаного та став переможцем турніру. А Віктор Мазниця здолав досвідченого кандидата у майстри спорту Сергія Щербеця та виборов бронзу в турнірі.