Поля, відмічені зірочкою, є обов'язковими для заповнення.

Вхід

Кубок міста з шашок-64 серед чоловіків та жінок

19.09.2016 388

З 10 по 18 вересня в приміщенні шахово-шашкового клубу ДЮСШ №9 розгорнулися баталії в Кубку міста з шашок-64 серед чоловіків і жінок.

Чоловіки грали в два етапи: Півфінал та Фінал. У Півфіналі взяло участь 11 осіб, які були розбиті на дві підгрупи, в кожній з яких по дві людини отримали путівки у фінальну пульку.

У Фінал без відбору допускалися шашкісти які мають розряд не нижче кмс і рейтинг не менше 2400. У нелегкій боротьбі перше місце виборов майстер спорту Сергій Боголій, на одне очко відстав інший Сергій - Щербець. Доля третього місця вирішувалася в останньому турі, в якому зустрілися Олег Патлань і Віктор Мотуз, останнього влаштовувала і нічия, а Олегу потрібна була тільки перемога. Після прикрої помилки Віктора, Олег довів партію із зайвою шашкою до переможного кінця і виборов бронзу.

На жаль, з різних причин, в кубку серед жінок взяло участь лише три спортсменки. Це Ірина Шибанова, Тетяна Бакум і Анастасія Копалб. Вони і розіграли медалі у два кола. Вигравши всі партії, переможцем турніру стала Ірина Шибанова, Тетяна Бакум друга, Анастасія третя.

Призери були нагороджені дипломами від комітету фізичної культури і спорту, медалями від міської федерації, а також подарунковими сертифікатами від нашого партнера: Екіпірувального центру "Великан".